Ziyaretçi Defteri

 • Sinem Metin Kacar 08.16.2018

  Bir disci randevusu icin boyle hissedebilecegim aklima gelmemisti. On dislerimde dis eti sikintisi ve porselen dis degisikligi nedeniyle gittim. Muthis agrili ve sancili gunlerimin sonu oldu. Sadece agrisiz, sizisiz bir tedavi sureci olmakla kalmadi, ayni zamanda dislerimin degisimini olabilecek en estetik sekilde tamamladi. Tum kontrol ve ihtiyaclarimda surekli kendisine gidiyorum.

 • Merve Tonguc 01.29.2018

  Hastasına karşı ilgili ve sabırlı tavrı ile severek gittiğim doktor; işlemler sırasında çok titiz ve dikkatli. En büyük korkularımdan biri diş doktoruna gitmekti ve bunu Serhan Tavas sayesinde yendim. Başlarda tedirgin gitsem de artık alıştım ve çok rahat tedaviye gidiyorum. Serhan bey işini gerçekten iyi yapıyor; ilaveten muayenehanesi çok temiz ve ortam çok steril.

 • Aycan Karaca 01.23.2018

  Ben,annem,babam,eşim,kardeşim sülale boyu tercih ettiğimiz doktorumuz 🙂 . İşini severek yapan, kendisini devamlı yenileyen (iş yeri duvarlarında bir sürü sertifika, diploma v.s. mevcut. dip not: duvarlar bitti 🙂 ) Serhan beyden Allah razı olsun iyi ki var….

 • Canan Arslan 07.31.2017

  Serhan Bey’le 4 yil once tanistim, iyiki tanismisim dedigim nadir insanlardan, icim rahat bir sekilde tedaviye gitmekle birlikte gulusume estetik katan cok degerli bir aile doktorumuz oldu, ozgurce gulebildigim ve kendime olan guveni artirdigi icin binlerce kez tesekkur ederim..

 • Başak Karaman 07.31.2017

  Gerekm hekimliği gerek hastalarına karşı gösterdiği ihtimamı ve ulaşılabilirliği sadece kendimi değil annemi de kendisine emanet etmeme sebep olmuştur. Dünya tatlısı, içinizi açan bir ekiple çalışması da cabası. Demem o ki biz ailecek çok ama çok memnunuz ve kesinlikle tavsiye ederiz

 • Gökhan Erciş 07.31.2017

  Serhan Bey oldukça ilgili, kibar ve eli de son derece hafif 🙂 Uyumlu, şikayetleri titizlikle dinleyen ve yapacağı işlemleri detaylı bir şekilde başlamadan önce açıklayan bir diş hekimi. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada klinik de son derece hijyenik. Diğer klinik çalışanları da son derece güler yüzlü ve ilgililer. 10 üzerinden 10, 100 üzerinden 100…

 • Ayşe Leblebicigil 03.14.2017

  Ben diş tedavisinde gerçekten işini bilen diş doktoru olarak istanbul’da tavsiye edebileceğim bir tek Serhan bey diyebilirim. Gerçekten daha önce bir çok yerde diş tedavimi yaptırdım ama en iyisi Serhan bey idi herkeze kendisini tavsiye ederim.

 • Ali öztürk 02.15.2017

  Bütün emekleriniz için teşekkür ederim

 • Ayşe çiçek 02.15.2017

  Diş alanında başarılarınızı dilerim

 • Leyla Hasırcı 01.26.2017

  Sayın Doktorumuz Serhan Tavas beyin muayenesi yıllardır ailece gönül rahatlığı ile gidip, en mükemmel tedaviyi olduğumuz ve memnuniyetle ayrıldığımız bir mekandır bizim için. Mesleki profesyonelliği ve sempatik yaklaşımı sayesinde, diş doktoru fobisi olanlar için de en doğru adres. Asla kendinizi gergin hissetmezsiniz. Öncelik; sizin çok özel olduğunuz ve tedavinizin en özenli şekilde yapılmasıdır. Muayenehanenin fiziki donanımı da hastanın konforuna hitap ediyor. Yalnızca çok güvenilir bir hekim değil örnek bir dünya görüşü ve yaşam tarzı olan Serhan beyi tanıma şansına sahip olduğumuz için ailece mutluyuz.

 • Powered by WP-ViperGB