Diş Estetiği İle Gülüş Tasarımı

Gülüş kişilerin fazlası ile dikkat ettikleri ve güzel olmasını istediklerinde bu alanda yapılacak olan estetik operasyonlar ile daha hoş gülüşlere sahip olunabilir. Dişlerin eksilmesi ve çürümesi halinde implant Nişantaşı bu alanda sizlere sunulan hizmetler ile yeniden dişlere sahip olmasını sağlamaktadır. Yapılacak olan işlemler sayesinde implant dişler kendi dişiniz gibi kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Bu sayede eksilen dişlerin yerine sağlam ve dayanıklı dişler yapılarak diş köklerinin delinmesi ile kalıcı olmaktadır. Kemiğe açılan delik sayesinde köklerin yerleştirilmesi sayesinde uzun süre sorunsuz olarak kullanılabilir.

Gülüşünün dikkat çekici olmasını isteyenler gülüş tasarımı ile daha beyaz dişlere ve pembe diş etlerine sahip olabilirler. Gülüş tasarımı ile yapılacak olan incelemeler ile kişinin ağız yapısında oluşan sorunlar belirlenir. Ardından gerekli kontrollerin yapılması ile uygulama aşamasına geçilerek müdahaleler yapılır. Dişlerin beyaz olması gerektiğinden sararmış olan dişlerde beyazlatma işlemi yapılarak bu şekilde beyazlıkları ile dikkat çekici olmaları sağlanır. Aynı şekilde diş etlerinin pembe olması gerektiğinden ve hastalıklar varsa müdahale edilmesi gerektiğinden bu konuda da işlemler yapılabilir. Etlerde yeşerme gibi sorunlar varsa tedavi edilmesi gerekir.

Yamuk veya çarpık dişlerin çıkması kişinin gülüşünü etkilediğinden bu konuda diş estetiği ile düzeltme işlemi yapılır. Diş teli takılması ile dişlerde oluşan çarpık ve biçimsiz büyümeye müdahale edilebilir. Bu sayede daha düzgün ve olması gerektiği gibi çıkmaları sağlanarak ağız yapısının daha hoş görünmesine yardımcı olunur. Yapılacak işlemler için son teknolojinin kullanılması da aynı şekilde daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlar. Alanında uzman olan doktorlar tarafından bütün işlemler aşaması ile yapılarak hastaların daha verimli ve başarılı sonuçlar alarak uzun süre sorunsuz kullanımı için hizmet verilir.