Kadıköy Gülüş Estetiği

kadıköy gülüş estetiği

Gülüş estetiği yahut diğer söylemi ile gülüş tasarımı adı verilen bu husus, dişlerin, diş etlerinin,  dudakların ayrı bir biçimde değerlendirilmesinin yanında bunların bir arada da uyumuna bakılması ve bu bağlamda estetik bir gülüş için olması gerekenin değerlendirilmesidir. Gülüş estetiği değerlendirmesinde dudak inceliğine yahut kalınlığına uyum sağlayacak olan gülüşlerin daha estetik olabilmesi adına dişetlerinin durumu,  dişlerin boyutu ve tonları ile bunların arasındaki ahenk bu iş için oldukça önemlidir. Özellikle son zamanlarda gülüş estetiği herkes tarafından rağbet görür duruma gelmiş bulunmaktadır. Bu bağlamda işin ehilleri arasında sayılacak özellikle İstanbul’da ikamet edenlerin öncelikli tercihleri olan Kadıköy gülüş estetiği merkezleri oldukça yerinde tercihler arasındandır. Kadıköy gülüş estetiği konusunda Maltepe ilçesinde yer alan kaliteli diş sağlığı merkezleri ile birbirinden değerli doktorları ile estetik gülüşlere sahip olmak isteyenlerin doğru adresi olmaktadır.

Gülüş tasarımı yani gülüş estetiği denilen bu husus özellikle Kadıköy gülüş estetiği adına ün yapmış doktorların bu konudaki yoğun çabalarının ve başarılarının da bir ürünü olarak daha fazla kitleye duyurulmuştur. İşini bilen bu doktorlarımızın gülüş estetiğinde izledikleri yol ise tasarımda atılan ilk adımlardan biri olan dişlerin bulunduğu bölgeye dair yani beyaz estetik diye adlandırılan ve dişetlerinin bulunduğu bölgeye dair ise pembe estetik diye adlandırılan husustur. İlk adımda bu iki bölgenin estetiği incelenir ve yapılacak işlemler adına bir izlenim sağlanmış olunur. Özellikle Kadıköy’ün gülüş estetiği konusunda en iyi gözlemlere sahip doktorlarının olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Yapılan anketler ve hatsa yorumları da bu konuyu destekler nitelikte verileri önümüze sunmaktadır.  Olumlu sonuçlar ile karşımıza çıkan uzmanların izledikleri ikinci yol ise çekilen fotoğraflar üzerinde diş seviyelerinin olması gereken boyutu ve hangi dişlerin işleme alınacağı noktasıdır. Ardından klinik olarak yapılan diş dişeti ve kemik yapısı doğrultusunda yapılacak tedavi netleştirilir. Kadıköy’ü diş estetiği konusunda ünlü yapan ve doktorları bu konuda daha güvenilir hale getiren ise tedavilerini hastaya özel ve inanılmaz bir hassasiyet içinde yapıyor olmalarıdır. Bunun da sebebi Kadıköy’de özellikle Maltepe’de yer alan kliniklerde tedavi gören hastalardan bizlere ulaşan pozitif dışsallıklara göre, kafalardaki bembeyaz ve iri dişlerin daha estetik olduğu konusundaki yanlış algının yıkılmasına yönelik çalışmaların kişilerde olumlu etkilerin meydana geldiği gözlemlenmiştir. Bu nokta özellikle kişilerin tek tip güzellik ve tek tip güzel gülüş algısını yıkmak adına yerinde bir çalışma olmuştur. Bu bağlamda Kadıköy diş estetiğinin üzerinde durduğu en dikkate değer husus kişiye yakışır diş tasarımı ile en doğru tedavinin uygulandığı noktasıdır. Bu şekilde işinin ehli hekimlerin uyguladığı kişiye yakışan işlemler sarf edilen yoğun çabalar sayesinde en doğru gülüş estetiğini en doğru kişiyle buluşturma ile sonuçlanmakta ve daha özgüvenli, daha kendinden emin gülüşlere sahip bireyler ile yoluna devam etmektedir. Yapılan uygulamalar Kadıköy’de yer alan son teknolojileri kullanan diş hekimleri sayesinde gerek diyot lazer ile gerekse sert doku veya kombine lazer cihazı ile en doğru gülüş estetiği uygulamasına olanak sağlamaktadır.

Gülüş estetiğinde seanslar ise yine hastanın durumu ve hekimin becerisine göre değişebilir. Kadıköy diş estetiği konusunda bir haftalık seanslara şahit olmasının yanında daha fazla özen ve işlem gerektiren kişiler için ise birkaç haftalık seanslara kadar işlemi uzatabilmektedir. Burada yapılacak olan ise birbirinden olumlu dönüşler alan Kadıköy’de yer alan ve diş estetiğinde isim yapmış uzmanlara güvenmek ve estetik gülüşler için gereken yolu izlemek olacaktır.